Reklamlar

Facebook'ta Paylaş
Facebook Messenger ile Paylaş
WhatsApp'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Efsane Türk Filmleri Animasyon Oluyor

Güncel Kültür 
Türk filmleri arasında önemli bir yeri bulunan ”Salak Milyoner” ve ”Köyden İndim Şehire” isimli filmler animasyon olarak tekrar izleyicilerin karşısına çıkacak.
Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe’nin rol aldığı 2 film Türk sinemasında efsane filmler arasında yer alıyor. Filmlerin arkasındaki marka olan Arzu Film, izleyicilere müjdeli haberi vererek Instagram üzerinden açıklama yaptı. Arzu Film’in açıklaması doğrultusunda bu 2 filmin animasyon filmi olarak izleyicilerin karşısına bir kez daha çıkacağı teyit edildi.

Arzu Film’in konu ile ilgili açıklaması şu şekilde;

Uzun süredir yeni bir film yapıp yapamayacağımız konusunda sorular geliyor. Evet çok yakında, Arzu Film imzası taşıyan,beklentileri fazlasıyla karşılayacağına inandığımız bir projeyi sizlere de açıklayacağız ama bugünden bilinmesinde bir sakınca görmediğimiz bir başka projemizi ise sizlerin görüşlerine sunmak ve fikrinizi almak istiyoruz. Salak Milyoner ve Köyden İndim Şehire filmlerinin devamı niteliğinde olan bir animasyon filmi bahsettiğimiz. Bildiğiniz üzere animasyon filmi konusunda oldukça iddialı ve başarılı uygulamalar söz konusu artık. Uzun, zorlu ve emek isteyen bir tür animasyon filmleri. Gönül isterdi ki elbette bu filmlerde emeği geçen tüm sanatçılarımız bir arada olsalardı ve kendileri ile bunu hayata katma şansı bulabilseydik. Ama maalesef bugün rahmet ve şükranla andığımız bir çok sanatçımız aramızda değiller. Biraz yeni nesillere ulaşması biraz da sevgili sanatçılarımızı yad edebilmek adına uzun zamandır hikayesi üzerinde değerli yaratıcı yapımcı/ senarist @yigitguralp arkadaşımız ile birlikte çalıştığımız bu projeyle ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Saygılarımızı sunuyoruz. Bu arada sanatçılarımızın kendilerine özgü alışkın olduğumuz seslerini, taklit yeteneği olan seslendirme sanatçılarımız ile aşmayı düşündüğümüzü eklemek isteriz, çünkü bu soru ve sorun ile ilgili de bir çok endişe barındıran sorular almaktayız.”

Ülkemizin markalarından birisi olan Kötü Kedi Şerafettin, belirli bir kitle tarafından beğenilmişti. Bu filmler birlikte animasyon dalında ne kadar geliştiğimiz gözler önüne serilmişti. Aynı kalitede yapılacak olan iki yeni animasyon filmi Arzu Film tarafından müjdelendi. Gelecek zamanda filmler ile ilgili ayrıntılar paylaşılacak. Şuan için filmin ne zaman veya nasıl çıkacağı belli değil.

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
WhatsApp'ta Paylaş
Facebook Messenger ile Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın